Trenerzy prowadzący

Karolina Troszak, Dyrektor Akademii Pracy i Rozwoju. Praktyk i Trener.  Z trenerstwem związana od 2004 roku. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń biznesowych oraz rozwojowych, coachingów, superwizji. Na sali szkoleniowej spędziła ponad 300 dni i przeprowadziła kilkaset treningów.

Podczas projektowania i prowadzenia szkoleń kieruje się cytatem Paula Coelho: „Jest tylko jeden sposób nauki - poprzez działanie.” Stawia duży nacisk na działanie, czyli ćwiczenia praktyczne, ponieważ wtedy człowiek uczy się najwięcej. Do projektów szkoleniowych i prowadzenia zajęć podchodzi z entuzjazmem i zaangażowaniem, a już na samej sali dzieli się wiedzą praktyczną, ponieważ najważniejsze jest wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.  

Absolwentka Akademii Trenerów Biznesu LAB „Szkoła Świadomego Trenerstwa” oraz cyklu szkoleń związanych z pogłębianiem wiedzy z zakresu Trenera Biznesu. Obecnie uczestniczka „Akademii Analizy Transakcyjnej”. Posiada europejski certyfikat szkolenia 101 EATA. 

 

Katarzyna Porzuczek, Trener, Coach. Od 2006 roku prowadzi szkolenia biznesowe i rozwojowe. W swojej 9-cio letniej praktyce trenerskiej zrealizowała ponad 300 dni szkoleniowych oraz przeprowadziła kilkaset sesji coachingowych. Na sali szkoleniowej umiejętnie łączy teorię z realiami rynkowymi. Z entuzjazmem i zaangażowaniem realizuje powierzone projekty. Jej pasją jest praca z ludźmi w obszarze komunikacji interpersonalnej oraz podnoszenie swoich kwalifikacji i kompetencji.

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego kierunek: Akademia Profesjonalnego Trenera Biznesu, Wyższej Szkoły Bankowej kierunek: Coaching oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej kierunek: Psychologia Społeczna w praktyce.