Akademia Pracy i Rozwoju to nowoczesna firma rekrutacyjno-szkoleniowa.

Łączy w sobie sprawny i dynamicznie rozwijający się portal rekrutacyjny, a także firmę usług rekrutacyjnych i szkoleniowych.

Wszystko dla Pracodawcy i Pracownika.

Posiadamy kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym, rekrutacyjnym i sprzedażowym.

Zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych, m. in.:

  • zbudowaliśmy sieć sprzedaży (doradców i menedżerów) w trzech firmach zajmujących się sprzedażą bezpośrednią
  • realizujemy projekty rekrutacyjne dla sieci sprzedaży w dwóch wiodących Bankach w Polsce
  • szkolimy doradców i przedstawicieli handlowych w całej Polsce zarówno pod względem szkoleń produktowych, jak i szkoleń sprzedażowych na różnych poziomach kompetencji, od szkoleń przygotowujących do zawodu aż po zaawansowane techniki sprzedaży i rozwój osobisty pracowników
  • szkolimy kadrę menadżerską, przygotowaliśmy projekt Akademii Menadżera, która wprowadza w tajniki bycia dobrym Menadżerem aż po zaawansowane kwestie związane z kierowaniem zespołem i wydobywaniem potencjału w pracownikach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją współpracy w ramach poszczególnych kategorii:

  • Rekrutacja: Dla Pracodawców – możliwość umieszczania bezpłatnie ogłoszeń o pracę Dla Kandydatów – możliwość aplikowania na stanowiska w publikowanych ogłoszeniach oraz pozostawienie swojego CV w naszej bazie do procesów rekrutacyjnych prowadzonych dla indywidulanych pracodawców.
  • Szkolenia: istnieje możliwość skorzystania z gotowych programów szkoleniowych, jak i skorzystanie z naszej wiedzy i doświadczenia w napisaniu programu i przeprowadzeniu szkoleń pod Państwa potrzeby.
  • E-Learning: możliwość skorzystania z gamy szkoleń proponowanych dla różnych grup zawodowych pozwalających poznać wiedzę z interesujących tematów. Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego o nr 11392.