E-learning

E-learning to forma nauki na odległość dzięki wykorzystaniu komputera i sieci internetowej. Jest to coraz bardziej ceniona metoda zdobywania i podnoszenia kwalifikacji osób zaangażowanych zawodowo nie posiadających zbyt wiele wolnego czasu. Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że jest to jeden z głównych kierunków, w którym zmierza edukacja.

Ten dział Akademii Pracy i Rozwoju specjalizuje się w organizacji szkoleń metodą e- learning. Podstawą naszej działalności jest organizacja szkoleń dostosowanych do indywidualnych wymagań i potrzeb pracowników oświaty, administracji oraz innych sektorów gospodarki.

Kierujemy do Państwa ofertę , dzięki której każdy zainteresowany wzbogaci swój warsztat pracy, podniesie kwalifikacje zawodowe, uzupełni wiedzę oraz zdobędzie nowe umiejętności niezbędne do realizacji nowych zadań i rozwoju kompetencji.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na profesjonalną organizację szkoleń, zapewniając wysoki poziom merytoryczny jak i logistyczny realizowanych przez nas przedsięwzięć. Gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb jak również doświadczony zespół ekspertów, konsultantów, trenerów z dziedziny prawa, psychologii i pedagogiki.